داخلی خبر ورزشی

کد مطلب : 90623
عکس های اختصاصی ایمنا از حرکت ناشایست محسن بنگر به هواداران سپاهان


در انتظار تصمیم کمیته انضباطی
عکس های اختصاصی ایمنا از حرکت ناشایست محسن بنگر به هواداران سپاهان
خبرگزاری ایمنا: محسن بنگر، مدافع تیم پرسپولیس شب گذشته و در دیدار با تیم سابقش حرکات ناشایستی در مقابل هواداران سپاهان انجام داد.


دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۷
به گزارش ایمنا، اگرچه هواداران سپاهان در ورزشگاه آزادی تهران استقبال خوبی از محسن بنگر نداشتند و شعارهای تندی علیه او سر دادند اما حرکات محسن بنگر و واکنش‌های تند او به هواداران سپاهان در طول مسابقه با بی‌احترامی‌های بسیاری همراه بود.
بنگر در حالی واکنش‌های تندی به هواداران سپاهان نشان داد که به نظر می‌رسید با حرکات خود باعث تحریک هواداران نیز شد و نیمکت‌نشینان سپاهان را نیز ناراحت کرد. مسئله‌ای که از دید بسیاری از رسانه‌ها مخفی ماند.
به هر حال اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم، تصمیم کمیته انضباطی هرچه باشد، نباید کمتر از جریمه‌ای باشد که برای انگشت‌نماهای پرسپولیس بعد از آن شادی گل جنجالی به عمل آمد.
عکس‌های اختصاصی ایمنا از بی‌احترامی بنگر به هواداران سپاهان که توسط مرتضی صالحی شکار شده، به همراه تصویری که از دیشب در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، در زیر مشاهده می‌شود.
قسمتی از این تصاویر به دلیل رعایت اخلاق محو شده اما اصل تصاویر در اختیار خبرگزاری ایمناست.

/99

Share/Save/Bookmark
محسن
۱۳۹۱-۱۱-۳۰ ۱۷:۱۵:۵۹
شما فحش های ناموسی هم تو بازی رفت و هم این بازی برگشت را ندیدی بعد این عکس ها را دیدی!؟ به هر حال من اصلاً از حرکت بنگر دفاع نمی کنم ولی با این فحاشی ها که شده نه کمیته انضباطی فدراسیون و نه حتی باشگاه سپاهان این حرکت ها را محکوم نکرد
علی
۱۳۹۱-۱۱-۳۰ ۱۶:۳۶:۴۴
لطفا" جمع نبندید. شمالی ها هم با غیرتن هم با معرفت. اگر یکی مثل بنگر پیدا میشه به حساب شمالی ها نذارید لطفا
"
میلاد
۱۳۹۱-۱۱-۳۰ ۱۶:۱۰:۵۲
شما بهتر جوانمردانه بازی کنیدفوتبال کثیف سپاهان فحاشی اول بازی خطا های وحشیانه زدن دروازبان حریف ابهای الوده ورد وجادو بلکه با این کارها ببرید خودتان هم میدونیدفوتبال پاک باشه حریف نیستید یا علی
سید محمد
۱۳۹۱-۱۱-۳۰ ۱۴:۱۶:۰۷
بی معرفت
آخه ما یک بار هم این کارو کردیم اصلا هم نمی کنیم
خوب شود رفتی چون سپاهان بازیکن....... نمی خواهد
بيژن
۱۳۹۱-۱۱-۳۰ ۱۴:۰۶:۱۹
اين هم جواب خوبي هاي باشگاه سپهان به بنگر كرد
ناشناس
۱۳۹۱-۱۱-۳۰ ۱۳:۵۲:۴۴
این بازیکن اگر غیرت داشت بعد اینکه از سپاهان جدا شد مصاحبه علیه سپاهان نمیکرد.....این باید تا اخر عمر محروم بشه راسته میگن شمالیا بی غیرتن
۱۲